WARSZTATY, ZAJĘCIA REGULARNE W GRUPACH I INDYWIDUALNE

W mojej Pracowni każdy nauczy się szyć!

Obecnie prowadzę regularne zajęcia dla dzieci, nastolatek i dorosłych – według autorskiego programu nauki.

Moja działalność to także warsztaty skierowane do określonych grup – do przeszkoli i szkół, warsztaty integracyjne dla firm, zajęcia dla seniorów, zajęcia okolicznościowe. Prowadzę również zajęcia indywidualne, gdzie w systemie „jeden na jeden” poświęcam 100 proc. swojej uwagi kursantowi.

Regularne warsztaty krawieckie dla dorosłych

To zajęcia zarówno oparte o autorski program nauki jak i możliwość szycia indywidualnych projektów pod moim nadzorem. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny. Podczas warsztatów kursanci szyją ubrania, akcesoria, ale też uczą się w sposób praktyczny podstaw związanych z szyciem dzianin i tkanin.

Regularne warsztaty krawieckie dla dzieci i nastolatek

Spotkania dzieci i młodzieży z maszyną również trwają dwie godziny raz w tygodniu. W trakcie kilkumiesięcznego kursu moi najmłodsi uczniowie nie tylko opanowują podstawy szycia na maszynie, szycia ręcznego, ale też tworzą własne kreatywne projekty, rozwijając w ten sposób swoją wyobraźnię.

Zdarza się, że na życzenie uczniów – sięgamy także po inny rodzaj rękodzieła – np. robienie na drutach lub inną sztukę użytkową.

Zajęcia indywidualne / voucher

To propozycja dla osób, którym nie odpowiadają sztywne godziny zajęć grupowych lub lepiej czują się w spotkaniach „jeden na jeden” z nauczycielem. Wspólnie ustalamy tok zajęć i wybieramy projekty, nad którymi pracujemy w tempie dostosowanym do kursanta.

Warsztaty dla przedszkoli i szkół

To oferta, która daje możliwość wizyty w mojej Pracowni, ale także mojej obecności w przedszkolu lub szkole. Temat zajęć ustalam wspólnie z opiekunem. Oferuję zajęcia z wykorzystaniem moich materiałów, ale także prowadzę zajęcia, na które mali uczestnicy (lub ich rodzice) przynoszą własne materiały. Stawiam mocny akcent na ekorecykling i twórcze podejście do rękodzieła.

Warsztaty integracyjne dla firm i instytucji

To wyjątkowa oferta, która jest nieoczywistą formą nauki współpracy z wykorzystaniem (często uśpionych) umiejętności uczestników. Otwartość pracodawców w połączeniu z możliwościami, jakie daje moja Pracownia – mogą stać się początkiem nowych pasji i rozwiązań w przedsiębiorstwie.

Zapraszam do siebie, ale również chętnie odwiedzę Waszą firmę. Tematykę zajęć ustalimy wspólnie.

Cennik

Regularne warsztaty dla dorosłych – 55 zł za 2 godziny – płatne z góry za cały miesiąc

Regularne warsztaty dla dzieci i młodzieży – 60 zł (z moim materiałem) lub 50 zł (z własnym materiałem) za 2 godziny – płatne z góry za cały miesiąc

Zajęcia indywidualne – 200 zł za 2 godziny

Warsztaty dla przedszkoli i szkół oraz dla firm – wycena indywidualna w zależności od liczby kursantów oraz czasu trwania zajęć.

Zamówienie
Scroll to Top