MOJA PRACOWNIA

Przytulna wersja zakładu krawieckiego

Pracownia jest bardziej przytulną wersją zakładu krawieckiego. Mój „park maszynowy” daje kursantom możliwość pełnowymiarowej nauki szycia.

Sercem Pracowni jest ogromny stół krojniczy, przy którym wspólnie przygotowujemy papierowe formy, kroimy materiały, ale także świętujemy wspólne krawieckie sukcesy.

Regularne zajęcia i warsztaty w pracowni

Obecnie prowadzę regularne zajęcia dla dzieci i dorosłych – według autorskiego programu nauki.

Moja działalność to także warsztaty skierowane do określonych grup – do przeszkoli i szkół, warsztaty integracyjne dla firm, zajęcia dla seniorów, zajęcia okolicznościowe. Prowadzę również zajęcia indywidualne, gdzie w systemie „jeden na jeden” poświęcam 100 proc. swojej uwagi kursantowi.

W Pracowni nigdy nie brakuje dobrego nastroju, aromatycznej kawy i pachnących herbat! Iście domowa, wręcz przyjacielska atmosfera, jaka wytwarza się podczas zajęć, pozwala przejść suchą stopą przez nawet najtrudniejszy krawiecki projekt. W mojej Pracowni staram się odczarować mity związane z szyciem, a moje kursantki doskonale wiedzą, że fastrygowanie i prucie – choć żmudne i pracochłonne – są złotym przepisem na dzieło idealne!
Amelia Kube

Dział zakupowy

Od niedawna Pracownia wzbogaciła się także o dział zakupowy.
Na miejscu i online można kupić potrzebne:

– materiały,
– akcesoria,
– zestawy dla osób początkujących,
– maszyny do szycia.

Zamówienie
Scroll to Top